www.pleteniny.cz

O nás

Informace o nás

Již od roku 2002 se zabýváme výrobou pletených a háčkovaných originálů dle vlastních návrhů . Nabízíme kvalitní a funkční pletené oděvy pro každou věkovou kategorii . Všechny modely jsou zhotoveny z kvalitních materiálů - vlny , bavlny , viskozy , hedvábí ,kvalitního akrylu a vyznačují se tvarovou a barevnou stálostí . Ta je zaručena také tím , že všechny modely jsou před zařazením do prodeje 1 x vyprány v pračce a vysušeny v sušičce , takže při dodržení doporučené údržby již nedochází k tvarovým změnám .

Naši nabídku jsme v roce 2009 rozšířili o strojové vyšívání . V tomto oboru nabízíme již hotové vyšité výrobky s našimi vlastními vzory a to především se zvířecími motivy . Dále nabízíme možnost zpracování předloh na výšivku a následné vyhotovení pro jednotlivce , ale také firmy nebo kluby , spolky a podobně . Také nabízíme zpracování předlohy na výšivku v libovolném formátu pro Váš vlastní vyšívací stroj .

Historie projektu

Protože se zúčastňujeme prodejních akcí po celé České republice a zákazníci se stále více dotazují na možnost zakoupení našich výrobků nejen při těchto akcích , ale celoročně , rozhodli jsme se vybudovat tyto stránky . Každý má tak možnost ihned vybírat z naší nabídky .

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou lidé všech věkových skupin . Snažíme se , aby si u nás každý našel výrobek  nebo službu která ho zaujme a splní jeho požadavky . Nabízíme originální výrobky , které jsou zároveň praktické , účelové a cenově dostupné . Chceme , aby jste se k nám stále vraceli , tak jako se vracejí zákazníci , nakupující u nás v přímém prodeji.

Rychlý kontakt

734 815 051
obchod@pleteniny.cz

zobrazit detail kontakty

Doprava a platba

Způsob platby Cena dopravy
předem
objednávka do 500 
70 Kč
předem
objednávka do 2.000 
99 Kč
předem
objednávka nad 2.000 
0 Kč

Způsob dopravy

  • Českou poštou
www.fantom-chlum.cz | www.keramikaportal.cz
Pracuji ...